با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پست الکترونیکی

info@decootop.com

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف یکی از انواع پارتیشن های پرکاربرد برای محیط های مختلف است و از آنجایی که ساخت و طراحی آن تنوع بالایی دارد قابل تطابق و هماهنگی با دکوراسیون و چیدمان متفاوت مکان های رسمی و غیر رسمی می باشد. تخصیص یک فضای جداگانه و مناسب با پارتیشن ام دی اف که جنس مرغوبی دارد اطمینان خاطر را از لحاظ زیبایی و ایمنی به همراه خواهد داشت. در واقع به پارتیشنی که جنس دیوار پرکننده و فریم دور پارتیشن از ام دی اف ساخته شده باشند پارتیشن ام دی اف گفته می شود.

تجربه غنی تولید کنندگان پارتیشن ام دی اف در ابعاد، طرح ها و رنگ های متنوع سبب استفاده روزافزون از این نوع پارتیشن به ویژه در اماکن عمومی و ادارات دولتی شده است که علاوه بر خصوصی سازی فضای موجود سبب زیبایی مناسبی در محیط کاری نیز می شود.

به دلیل تنوع و زیبایی پارتیشن ام دی اف و نصب مناسب و سریع این نوع پارتیشن استفاده از آن رایج بوده و تمرکز و روحیه بخشی مناسبی برای کارکنان به وجود خواهد آمد.

عناصر موجود در ساخت انواع پارتیشن ام دی اف قابلیت انعطاف پذیری مناسبی به این تقسیم کننده می دهند و به عنوان یک وسیله مقاوم و ایمن برخی از مدل های آن به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت نصب یراق آلات و قفل بر روی آن وجود داشته باشد.

 

پارتیشن ام دی اف

 

انواع پارتیشن از نظر ساختاری

انواع پارتیشن ام دی اف در ابعاد و اندازه های کوچک و بزرگ موجود هستند تا فضای کوچک با متراژ کم را نیز پوشش دهند.  پارتیشن ام دی اف انواع مختلفی دارد و ابعاد و جنس ام دی اف به کار گرفته شده برای ساخت این نوع پارتیشن مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت خرید آن می باشد

ارتفاع کم و زیاد برای این نوع پارتیشن به گونه ای در نظر گرفته شده که امکان نصب آن با پوشش کامل تا سقف به صورت یک اتاقک کامل وجود داشته باشد.

متریال مورد استفاده برای ساخت پارتیشن ام دی اف در ضخامت زیاد و کم موجود است که البته در استحکام و مقاومت آن نقش دارند. علاوه بر این برای استفاده در فضای متفاوت با مساحت کم و زیاد می توان از انواع مختلف این پارتیشن استفاده کرد.

انواع پارتیشن ام دی اف  به صورت تک جداره و دوجداره نیز ساخته می شود و بسته به انتخاب مشتری قابلیت اجرایی در محیط های گوناگون را دارد. هر کدام از این نوع پارتیشن های ام دی اف کارایی خاص خود را دارند و با قیمتی متفاوت عرضه می شوند.

مقاله پیشنهادی : پارتیشن دوجداره

پارتیشن ام دی اف

مزایای استفاده از پارتیشن ام دی اف

تنوع رنگی بالا و امکان انتخاب با تنوع زیاد

ایحاد یک فضای کاملا انفرادی با موارد ایمنی مناسب

استحکام و مقاومت بالا در برابر ضربه و تغییرات آب و هوایی

غیر قابل نفوذ بودن در برابر رطوبت

پارتیشن ام دی اف به شکل های مختلفی متناسب با محل کار و یا به عنوان یک عنصر دکوراتیو در منازل طراحی می شود از این رو قابلیت استفاده از این پارتیشن روز به روز بیشتر شده است.

در بسیاری از محیط های اداری و ارگان های رسمی که به دلیل محدودیت فضا و کوچک بودن مساحت موجود برای کارکنان امکان ساخت دیوار ثابت وجود ندارد می توان بخش های داخلی را با استفاده از پارتیشن ام دی اف جداسازی کرد. جداسازی محیط با استفاده از این نوع پارتیشن در مقایسه با ساخت دیوار مقرون به صرفه می باشد و موجب صرفه جویی در میزان وقت و هزینه می گردد.

به کارگیری پارتیشن ام دی اف به صورت کامل به عنوان ایجاد یک فضای کاملا مجزا در محیط های رسمی که پر رفت و آمد می باشند موجب ایجاد آسایش و بالا رفتن تمرکز پرسنل می گردد. این محصول نسبت به دیوار گچی و ثابت از زیبایی بالاتری برخوردار است و از ورود و خروج صدای زیاد در محیط های شلوغ پیشگیری می کند.

مهم ترین عوامل برای خرید انواع مناسب از پارتیشن ام دی اف

مهم ترین عواملی که برای خرید نوع مناسب پارتیشن ام دی اف باید در نظر گرفته شود شامل: مساحت محیط مورد نظر، هارمونی رنگ های به کار گرفته شده در محیط مطابق با سایر وسایل و طرح های موجود و میزان هزینه ای است که برای خرید پارتیشن ام دی اف در نظر گرفته شده است می باشد.

پارتیشن ام دی اف

ویژگی های بارز انواع پارتیشن ام دی اف

مهم ترین ویژگی هاو مشخصه های متمایز کننده انواع پارتیشن ام دی اف شامل: قابلیت نصب در محیط های گوناگون بدون آسیب رساندن به کف، پوشاندن عیب و نقص دیوارها و ستون های کج، امکان نصب سریع و آسان، قابلیت جا به جایی در مدت زمان کوتاه، طول عمر بالا و تنوع در رنگ می باشد.

متریال مورد استفاده در ساخت پارتیشن ام دی اف

برای ساخت این پارتیشن از ترکیب ام دی اف با دوام که از طول عمر بالایی برخوردار است همراه با شیشه های نشکن استفاده می شود. این نوع پارتیشن به صورت ساده با استفاده از ام دی اف رنگی و باکیفیت قابلیت اجرایی متفاوتی دارد.

ترکیب ام دی اف و شیشه در انواع پارتیشن های اداری تاثیر بسزایی در میزان بهره مندی از نور طبیعی و روشن شدن فضای محیط کار دارد.

پارتیشن ام دی اف

قابلیت ساخت و طراحی انواع پارتیشن

ساخت انواع پارتیشن ام دی اف با این قابلیت طراحی شده اند که یراق آلات و ملزومات مختلف بر روی بدنه آن نصب شود و با طرح های خاص مدرن می تواند فضای محیط های رسمی و اداری بی روح و خشک را تبدیل به محیطی سرزنده و شاداب کند.

پارتیشن ام دی اف می تواند هم به صورت یکسره مورد استفاده قرار بگیرد و هم این که دو دیوار را در فضای داخلی به شکلی مناسب به یکدیگر متصل کند. یکی از نمونه های پرطرفدار و پرکاربرد پارتیشن ام دی اف در محیط های رسمی پارتیشن دوجداره ام دی اف می باشد که با قیمت ارزان به فروش می رسد و کارایی گسترده ای در جداسازی فضای کوچک دارد. ارائه انواع پارتیشن ام دی اف با نصب مناسب سبب بیشتر شدن مزایای استفاده از این نوع پارتیشن می شود.

دیدگاه ها بسته شده اند.