با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پست الکترونیکی

info@decootop.com

دیوارپوش

دیوارپوش

دیوارپوش عبارت است از یک ورق انعطاف پذیر از کاغذ، پارچه، پلاستیک و غیره که معمولا از مواد متنوع به صورت انواع چاپ شده با الگوها و طرح های مختلف برای چسباندن به دیوار به عنوان دکوراسیون و خلق یک دکور متفاوت به کار می روند و نقش حفاظتی نیز دارند. دیوارپوش علاوه بر موارد کاربردی جهت پوشاندن دیوار به شکل ساده به عنوان یک المان زیبایی در هر نوع فضا و مکانی قابلیت استفاده دارد.

انواع این محصول با طرح های مختلف ساخته می شوند که بسته به دکور مورد نظر برای ساختمان هایی با کاربری متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. انواع دیوارپوش مناسب برای فضای اتاق ها، سالن پذیرایی منازل مسکونی و یا در ساختمان های اداری و تجاری قابلیت استفاده دارند و به دلیل کاربرد گسترده و متفاوت مورد توجه قرار می گیرند.

استفاده از دیوارپوش زمانی که به پوشش دیوارها آسیب می رسد نیز به عنوان یک پوشش مناسب کاربرد دارد. این محصول به عنوان یک پوشش تزیینی با رتگ های متنوع و طرح های لذت بخش به عنوان یک انتخاب عالی و وسوسه انگیز محسوب می شود. برای ایجاد یک فضای مناسب با احساسی فوق العاده می توان دیوارپوش ها را به کار برد.

این محصول برای خلق یک محیط باشکوه و استفاده در انواع محیط های مجلل کاربرد دارند و قابل استفاده به صورت هماهنگ با طرح کاشی و سنگ و سایر ترکیبات داخلی ساختمان ها می باشند.

شرکت های معتبر، به طراحی متفاوتی از این محصول اقدام کرده اند و این محصولات را با درجه کیفی بالا به مشتریان عرضه می کنند.

پارتیشن دکوتاپ مفتخر است که در این زمینه بهترین دیوارپوش ها و دیوارکوب ها را پیاده سازی می کند.

دیوارپوش

انواع متفاوت از دیوارپوش

این محصول با طرح ها و جنس های متفاوت به بازار عرضه می شوند و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند از این رو به عنوان پوشش مناسب برای انواع فضا قابل استفاده می باشند. انواع آن شامل:

دیوارپوش مخملی، چرمی، کاغذی، پارچه ای، چوبی، سنگی، آلومینیومی، شیشه ای، چاپی و روکش دار پی وی سی

که با طرح و نقشه مناسب و رنگ های دلخواه عرضه می شوند و بهترین انتخاب برای فضای مورد استفاده می باشند و جهت جلوه بخشیدن به فضای منزل بهترین انتخاب هستند.

دیوارپوش MDF و PVC  و دیوارکوب ۱۶ میل نیز از انواع دیوارپوش ها هستند.

دیوارپوش

کاربرد انواع دیوارپوش

تقریبا در هر محیطی از جمله محیط های مسکونی و اداری قابل استفاده هستند و از آنجایی که در بازار انواع مختلفی از آن وجود دارد انتخاب مشتریان نیز راحت تر شده است. برای استفاده از این محصول مهم این است که کیفیت انواع مختلف آن مورد نظر باشد و این که برای چه نوع محیطی مورد استفاده هستند می توان نوع آن را انتخاب کرد.

مقاله پیشنهادی : پارتیشن

این محصول برای استفاده در هتل ها، بیمارستان ها، سالن های ورزشی تفریحی، سالن های کنفرانس، بانک ها و در واقع شرکت ها و دفاتر کاربردی گسترده دارند.

دیوارپوش

موارد مهم در انتخاب دیوارپوش

هنگام انتخاب دیوارپوش های دیواری اولین متغیری که باید در نظر گرفته شود میزان شلوغی و یا خلوت بودن فضای مورد نظر برای استفاده از آن است.

دیوارپوش های طبیعی بهترین نوع این محصول برای فضای شلوغ است که به شکلی ظریف خودنمایی می کنند.

دوام و کیفیت این محصول در محیط مورد استفاده مهم است و نوع سبک خاصی که در طراحی آن استفاده شده است باید هماهنگ با فضای کاربردی باشد.در این میان آنهایی که بادوام هستند و قابلیت شستشو و تمیز کردن دارند برای مکان های عمومی و شلوغ تر مناسب تر هستند.برای روح بخشیدن به فضای داخلی منازل می توان از انواع رنگی با طرح های مختلف استفاده کرد.

دیوارپوش

دیوارپوش های خاص و کاربرد آنها

دسته خاصی از انواع آن ها برای استفاده تخصصی در معماری داخلی محیط ها و مکان های خاص کاربرد دارند که برخی از انواع این دیوارپوش ها به صورت سفارشی طراحی و عرضه می شوند. برخی از تولید کنندگان آن در رزومه کاری خود طرح های تولید شده سفارشی برای تزیین مکان های خاص را دارند که از این رو قابلیت کاربرد مجدد آنها را برای علاقمندان دیگر فراهم می آورد.

بهترین نوع دیوارپوش ها

از آنجایی که در عرصه دکوراسیون و معماری داخلی برای تزیین فضا و پوشش مناسب دیوارها از مصالح مختلفی استفاده می شود دیوارپوش ها به عنوان یک گزینه پیشنهادی مناسب از طرف طراحان پیشنهاد می شوند که بهترین انواع دیوارپوش دارای ویژگی های خاص خود هستند. هنگام تهیه دیوارپوش باید به این موارد توجه شود تا قابلیت استفاده آن وسعت پیدا کند.

بهترین انواع این محصول علاوه بر داشتن ظاهری زیبا باید دوام بالایی داشته و از کیفیت مناسبی برای استفاده در شرایط مختلف محیطی برخوردار باشند.

انتخاب دیوارپوش با توجه به مساحت فضای مورد نظر باید صورت گیرد که اغلب برای محیط های کوچک با متراژ پایین از رنگ های روشن و برای فضای بزرگ از رنگ های تیره تر استفاده می شود.

دیوارپوش

ویژگی های مناسب دیوارپوش ها

دیوارپوش ها در جنس مرغوب و در انواع مختلف قابلیت شستشو دارند از این رو می توان نوعی از آن را که قابلیت تمیز کردن دارد خریداری و استفاده کرد.

نصب و راه اندازی آنها ساده تر از رنگ و یا مصالح دیگر می باشد از این رو با صرف مدت زمانی کم می توان کیفیت دلخواه را انتظار داشت.

برخی از انواع آن ضدآب هستند و وزن کمی دارند از این رو برای محیط های مختلف مناسب می باشند.

برخی از انواع این محصول با کیفیت بالا ضد حریق هستند و نیازی به درزگیری در محل نصب ندارند.

برخی از انواع آن به دلیل نوع خاصی که دارند به عنوان یک عایق مناسب حرارتی عمل می کنند و در واقع یک عایق مقاوم را برای پوشاندن دیوارها به وجود می آورند.

دیوارپوش

اجرای انواع دیوارپوش

برای جلوه بخشیدن به فضای مورد نظر، دیوارپوش ها به عنوان ساده ترین روش تزیین دیوارها به شمار می روند و بسیار پرطرفدار می باشند. اجرای هر نوع متفاوتی از آن از هر جنس خاصی که باشد متفاوت از نوع دیگر است. بسته به انتخاب مشتریان با سبک های مختلفی اجرا می شوند. فرم و نوع جنس آنها سبب استفاده متنوع از آنها می شود و در واقع با توجه به مواد کاربردی در آن به شکل متفاوتی اجرا می گردد.

چسباندن دیوارپوش ها با موادی که متناسب با جنس آن است برای هر نوع فضایی متفاوت اجرا می گردد. قیمت خرید و هزینه ای که بابت اجرای آن در نظر گرفته می شود تنوع دارد.

دیوارپوش

 

دیدگاه ها بسته شده اند.