با ما در تماس باشید

۰۹۱۲۶۲۷۰۲۸۴

پست الکترونیکی

info@decootop.com

سقف کاذب

سقف کاذب

سقف کاذب یا سقف دوم که از نظر ساختاری زیر سقف اصلی قرار می گیرد به عنوان یکی از عناصر مهم دکوراسیون داخلی در محیط های کاری و مسکونی محسوب می شود زیرا حداکثر دید را در فضایی که در آن اجرا شده دارد. از این رو برای طراحی و اجرای این محصول به شکل های مختلفی برنامه ریزی می شود و طرح های خلاقامه و هنری در این عرصه وجود دارد که با توجه به فضای مورد نظر می توان کاربرد مناسبی را برای انواع سقف کاذب در نظر گرفت.

طراحی سقف کاذب

طراحی این محصول به عنوان یک عنصر زینتی و کاربری مفهومی جدید در طراحی دکوراسیون داخلی است که انقلابی در این صنعت به پا کرده است. با پیشرفت تکنولوژی و صنعت مد تغییرات چشمگیری در طراحی داخلی ساختمان با طرح های مختلف سقف کاذب ایجاد شده است که نمونه بارز آن به کارگیری انواع مدل های به تولید رسیده در اماکنی با کاربری متفاوت می باشد.
همزمان با رشد صنعت معماری و ساختمان سازی تولید مدل های سقف کاذب منطبق با سبک های مختلف معماری رواج یافته از این رو می توان کاربرد گسترده سقف کاذب را در این صنعت مشاهده کرد.

محصول پیشنهادی : دیوارپوش

کاربرد سقف کاذب

برای پوشش سقف اصلی در فضای داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.
برای طراحی یک فضای زیبا از نظر ظاهری در فرم و رنگ های دلخواه مطابق با دکوراسیون مورد نظر می توان انواع سقف کاذب را نصب کرد.
در هتل ها و رستوران ها و سایر اماکن عمومی برای زیبایی بیشتر فضای مورد نظر کاربرد این محصول به وضوح مشاهده می شود.

سقف کاذب

انواع سقف کاذب

سقف کاذب را می توان به صورت گچی، شیشه ای، آهنی، ورق های فلزی روکش دار، پلاستیک، چوبی، فلزات رنگین و پی وی سی با توجه به نوع معماری داخلی ساختمان نصب کرد.

دیگر محصول پیشنهادی ما : پارتیشن

مزیت استفاده از سقف کاذب

مهم ترین مزیت آن جهت پوشش تاسیسات، زیر سقف اصلی پیشگیری از هدر رفتن گرما و رطوبت می باشد. با توجه به این که نوع طراحی آن اهمیت ویژه ای در معماری داخلی ساختمان ایفا می کند طراحان این محصول که به صورت تخصصی با متریال آن آشنایی دارند نقشه های زیبایی از سقف کاذب را جهت اجرا در ساختمان های مختلف با توجه به نوع معماری به مرحله اجرا در می آورند.
امکان نصب سریع برای انواع مدل ها با توجه به دکوراسیون فضای مورد نظر وجود دارد. طرح های مختلف با تنوع در ابعاد و رنگ مناسب برای استفاده در محیط های کاری و فضای مسکونی می باشند.

سقف کاذب

مشخصه های بارز سقف کاذب

مهم ترین ویژگی سقف کاذب شامل: قابلیت نصب سریع و آسان و مقرون به صرفه بودن آن می باشد. در مقایسه با سقف های سنتی می توان گفت این محصول به دلیل وزن سبکی که دارد در مقابل خطرات تخریب ساختمان به وسیله زلزله از مقاومت بالایی برخوردار است.
با توجه به این که نورپردازی نقش مهمی در طراحی دکوراسیون فضای داخلی ساختمان ایفا می کند توجه به نوع نورپردازی سقف کاذب در ایجاد فضایی روشن و زیبا تاثیرگذار است.
نوع باکیفیت این محصول دارای طول عمر بالایی بوده و مقاومت بالایی دارد و به عنوان سقف دوم یک سطح یکنواخت را فراهم می کند.

دیدگاه ها بسته شده اند.